Lista filmów

Netbeans - spring boot project creation and push to GitHub

Netbeans - spring boot project creation and push to GitHub If knowledge you gained thanks to this screencast is worth a proverbial dollar I would love to have it :) http://PayPal.Me/pawelcwik

Netbeans - maven project creation and pushing to GitHub

Netbeans - maven project creation and pushing to GitHub If knowledge you gained thanks to this screencast is worth a proverbial dollar I would love to have it :) http://PayPal.Me/pawelcwik

Kurs programowania w C# - część 2 - wątki, pliki, internety

Na poprzednich warsztatach mogliście zapoznać się z mini aplikacją stworzoną w C# za pomocą Visual Studio. Praktycznie bez znajomości programowania jesteście teraz w stanie zrobić najprostszą aplikację! Witaj w świecie IT! Czas na bardziej skomplikowane przykłady, jak zrobić aplikację, która będzie przyjazna dla użytkownika? Jak obsłużyć długie operacje w aplikacji w taki sposób, żeby osoba korzystająca z naszego programu nie wyrywała sobie włosów z głowy? Czym są enigmatyczną "wątki"? Jak wygląda obsługa plików w C#?

Instalacja Java JDK

http://stormit.pl/instalacja-jdk Instalacja JDK Do pracy na lokalnym komputerze z Javą niezbędne jest zainstalowanie JDK (Java Development Kit), czyli zbioru narzędzi dostarczonego za darmo przez Oracle. W skład JDK wchodzi między innymi: javac - kompilator jar - archiwizator javadoc - generator dokumentacji javah - generator plików nagłówkowych javap - deasembler jdb - debugger Dodatkowo razem z paczką JDK na komputerze zostanie zainstalowane JRE (Java Runtime Environment) - czyli środowisko uruchomieniowe dla programów napisanych w języku Java, składające się z JVM (Java Virtual Machine) - wirtualnej maszyny Javy, zbioru klas podstawowych oraz plików pomocniczych. Najnowszy instalator znajdziemy na stronie oracle.com - wystarczy w ulubionej wyszukiwarce wyszukać w google hasło: java jdk i na pierwszej pozycji powinna być strona: www.oracle.com/technetwork/java/javase/downloads/. Wyniki wyszukiwania w google dla frazy: java jdk Przed pobraniem odpowiedniej wer

Podstawy programowania w C# - Jak zacząć, o co w ogóle chodzi ?

Co to jest Visual Studio ? Jak stworzyć mini-aplikację nie znając w ogóle programowania ? Zobacz jakie możliwości oferuje darmowa wersja Visual Studio, baw się tworzeniem aplikacji w nowoczesnym języku programowania jakim jest C#

My Event Title

My Event Description

Micromouse Legend - Wśród Nocnej Ciszy

W ramach testu sterowania silników robot gra "Wśród nocnej ciszy" za pomocą PWM.

Micromouse Legend - Imperial March

W ramach testu sterowania silników robot gra "Imperial March" za pomocą PWM.

webMASTAH.podcast #2 - o standardach kodowania i pogoni za doskonałością własnego kodu

http://webmastah.pl - webMASTAH.podcast #2 - o standardach kodowania i pogoni za doskonałością własnego kodu 00:00 - Standardy kodowania - czy ułatwiają czy utrudniają nam życie? Czy są w ogóle potrzebne? Czy nie jest to zwyczajny przerost formy nad treścią? 13:10 - "perfekcjonizm" - o dziwnej przypadłości dotykającej developerów czyli pogoni za doskonałością własnego kodu. Czy ma to wpływ na wydajność i jakość kodu? Jaki? Czy jest to dobre czy złe? Kiedy warto powiedzieć sobie "dość"?

webMASTAH.podcast #1 - o jakości kodu i czy PHP stał się "prawdziwym" językiem?

http://webmastah.pl - webMASTAH.podcast #1 - o jakości kodu i czy PHP stał się "prawdziwym" językiem? 00:00 - Jakość kodu vs czytelność kodu vs wiedza czytającego 20:40 - Czy PHP stał się "prawdziwym" językiem?

Rentowna strona ecommerce przy 20 użytkownikach dziennie

"Rentowna strona ecommerce przy 20 użytkownikach dziennie" - Łukasz Bieniek, dobrawizytowka.pl Postaram się przedstawić co należy robić, aby bez konieczności generowania wielkiego ruchu na stronie wypracowywać zysk. Będę chciał udowodnić, że można sprzedawać bez SEO, SEM i innej reklamy CPC i CPM. Trochę nie zgodzę się z teorią lejka wytykając jej mankamenty, które pojawiają się w praktyce. I przedstawię swoją alternatywę. W sumie pokaże jak wydusić max. z użytkownika, który staje się klientem witryny.

Spodek 2.0 #9

Spodek 2.0 #9 - realizacja MaxGodek.com

Marketingowy geniusz Lady GaGi

"Marketingowy geniusz Lady GaGi" - Dominik Szarek - webshake.tv Krótka opowieść o tym, jak dziewczyna z rocznika '86 w dwa lata sprzedała 8 mln albumów i 15 mln singli, zdobyła m.in. dwie nagrody Grammy i jako pierwsza artystka w historii przekroczyła miliard wyświetleń swoich klipów na YouTube :) a najprościej: Lady GaGa - geniusz marketingu i perfekcyjnie zarządzana marka. Kulisy jej sposobów na angażowanie fanów itp.

O sklepie poza sklepem. Gdzie rozmawiają o Twoim sklepie i czemu nie u Ciebie?

"O sklepie poza sklepem. Gdzie rozmawiają o Twoim sklepie i czemu nie u Ciebie?" - Arvind Juneja, inflavo.pl

Pozyskiwanie inwestora na przykładzie ServeCloud.pl

"Pozyskiwanie inwestora na przykładzie ServeCloud.pl" - Tomasz Kozłowski, servecloud.pl Jak rozmawiać z inwestorem, co przygotować, co robić, czego nie robić, na co uważać.