Lista filmów

#0 DevSession - Witam!

Witam na kanale Dev Session. O branży IT a w szczególności programowaniu. Zapraszam! Twitter: @gkotfis, @devsessionpl FB: https://www.facebook.com/devsessionpl muzyka: Funk 'n' Jazz by texasradiofish (c) copyright 2015

Poznaj JavaScript - Arrow Functions

Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym - Gdynia 2017

Poznaj JavaScript - Operatory Rest i Spread

Jedną z nowości specyfikacji ES6 jest operator spread, który ułatwia pracę z argumentami funkcji. Poza tym okazuje się przydatny podczas wykonywania niektórych operacji na tablicach czy obiektach.

Poznaj JavaScript - ES6 Promise

Natywne wsparcie obietnic w JavaScripcie pozwala nam wygodnie korzystać z możliwości, które do tej pory dostępne były wyłącznie poprzez wykorzystanie zewnętrznych bibliotek.

Micromouse LegenD - pierwsze uruchomienie

Poznaj GIT w 15 minut

Tutorial GIT stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy nie korzystają jeszcze z GITa w codziennej pracy. Okazuje się, że wystarczy kilka minut aby zrozumieć działanie podstawowych komend, które umożliwią rozpoczęcie pracy z GITem.

Aplikacje sieciowe w NodeJS - Moduły

Jedną z najważniejszych cech NodeJS jest modularna struktura. Zrozumienie modułów to jeden z pierwszych kroków na drodze do poznania NodeJS.

Poznaj JavaScript - Słowa kluczowe let i const

Specyfikacja ES6 daje nam do dyspozycji słowa kluczowe let i const, dzięki którym możemy deklarować zmienne i stałe uwzględniające tzw. block scope. W tym odcinku wyjaśniam na przykładach, dlaczego pojawienie się block scope w JavaScriptcie jest przełomowe.

Optymalizacja grafik do internetu (JPG, GIF, PNG)

...czyli jaki format wybrać przy zapisie zdjęć: JPG, GIF, PNG-8, PNG-24 ►Więcej na: http://tworcastron.pl/blog/optymalizacja-grafik-internetu-czyli-o-jpg-gif-png ►Pobierz darmowe mini-ebooki "15 najczęstszych błędów WebDeveloperów" i "15 najczęstszych błędów WebDesignerów" http://tworcastron.pl/

Poznaj WebStorm - Praca z tekstem - AceJump

AceJump to rozszerzenie do programu WebStorm, który daje możliwość natychmiastowej zmiany pozycji kursora tekstu do dowolnej litery czy frazy. W tym odcinku przedstawię Ci jego możliwości

SandwichBoxBot - cel osiągnięty

Ten film jest dodatkiem do posta na blogu w ramach konkursu DSP2017.

Poznaj WebStorm - Praca z tekstem

TTR 2017 - microSumo, miniSumo, Sumo

TTR2017 - Line Follower